Producent ekologicznej folii stretch

Firma ergis.eu jest profesjonalnym producentem ekologicznej folii stretch. Jej wyroby zawierają aż do 30% materiałów z recyklingu. Ten produkt powstaje zgodnie z zasadami gospodarki zamkniętego obiegu GOZ. Stosując go, zmniejszasz zużycie materiału ze źródeł kopalnych oraz ograniczasz ślad węglowy i zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Ponadto wybierając ekologiczną folię stretch, przyczyniasz się do redukcji ilości odpadów na wysypiskach śmieci, a także zmniejszenia tempa zużywania kopalnych surowców.

Producent ekologicznej folii stretch
obrazek prezentujacy

Folia stretch ekologiczna - właściwości

Ekologiczna folia stretch nie bez powodu cieszy się tak świetnymi opiniami, ponieważ posiada wiele świetnych właściwości. Przede wszystkim wyróżnia się wysoką odpornością na rozdarcia i punktowe przebicia. Ponadto jest bardzo wydajna, a także zapewnia bezpieczny transport ładunków. Jej dużą zaletę stanowi również fakt, iż nadaje się w 100% do recyklingu, przez co cechuje się bezpieczeństwem dla środowiska naturalnego. Warto dodać, że ekologiczna folia stretch zaprojektowana przez Ergis dostępna jest w wariancie maszynowym i ręcznym.

Folia ekologiczna stretch - zastosowania

Ekologiczna folia stretch ma wiele zastosowań. Wykorzystywana jest przede wszystkim do zabezpieczania transportowanych towarów przed czynnikami zewnętrznymi oraz spojrzeniami osób trzecich. Skutecznie chroni transportowane paczki przed kurzem, wilgocią czy nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki temu, że cechuje się niezwykłą rozciągliwością, umożliwia spakowanie nawet dużych towarów np. sprzętu AGD i RTV. Ekologiczna folia stretch jest używana m.in. w wielu sklepach oferujących wysyłkową sprzedaż produktów.

Cena ekologicznego stretchu

Ekologiczny stretch cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Nie dość, że wyróżnia się świetnymi właściwościami, to można zamówić go w dobrej cenie. Oczywiście, jego koszt zakupu zależy od wybranego wariantu (ręcznego lub maszynowego), a także wymiarów. Jeśli potrzebujesz poznać szczegółowe informacje na temat ceny ekologicznej folii stretch, skontaktuj się z obsługą firmy Ergis.